Gebouw Meetpapier

facebook  google  twitter  linkedin

Onze partners

hallbach
comed
sony
parker
Direct contact?

Direct contact?

+31 (0)75 628 2957

Direct bestellen?

Direct bestellen?

+31 (0)75 621 5571

Geen verzendkosten < 250,-

Geen verzendkosten

Bij een order boven € 250,-

Contract op maat?

Contract op maat?

Vraag naar de voorwaarden

index

Contact opnemen?

captcha

Kantoor

Vertegenwoordiging Noord Nederland
Michel van Meygaarden (meygaarden@meetpapier.nl)

Verkoop Noord Nederland
Ralf Dik (dik@meetpapier.nl)

Vertegenwoordiging Zuid Nederland
Hans Koppenol (koppenol@meetpapier.nl)

Verkoop Zuid Nederland
Peter Wijnker (wijnker@meetpapier.nl)

Exportmanagement
Ron Seitner (seitner@meetpapier.nl)

Magazijn & Logistiek
Rob Ettema (ettema@meetpapier.nl)

Secretariaat
Nita Klingers (klingers@meetpapier.nl)

Finance & Control
Ad Krom (krom@meetpapier.nl)

Directie
Michel van Meygaarden (meygaarden@meetpapier.nl)

Overige gegevens

KvK (Zaandam)
35011885

BTW Nummer
NL001196637 B 01

ING Bank rekeningnummer
66.98.98.821

IBAN Code
NL42 INGB 0669898821

BIC (Swift) Code
INGB NL2A